Muscle Care TRI-CM 400g

Sudedamosios dalys: tri kreatino malatas 4,75 g, kvapiosios medžiagos, saldiklis sukralozė, dažikliai priklausomai nuo skonio: košenilio raudonasis*, chinolino geltonasis*, saulėlydžio geltonasis*, briliantinis mėlynasis*, indigokarminas*, pistacijų žalia*. *Dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų dėmesį ir aktyvumą.

Išgerkite 1 porciją (5 g)per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.Mucle Care Tri-CM – efektyvesnė ir greičiau pasisavinama kreatino forma, nekaupianti organizme vandens ir daug lengviau virškinama.

Tri-kreatino malatas – revoliuciją sukėlusi kreatino atmaina, kuri, lyginant su įprastiniu kreatino monohidratu, yra kurkas geriau ir greičiau pasisavinama. Paprastas kreatino monohidratas yra beveik netirpus, sunkiai pasisavinamas produktas, didžioji jo suvartoto kiekio dalis suyra, vietoj to, kad būtu panaudota ATP gamybai, raumenų augimui.  Dėl šios priežasties, siekiant raumenų masės, jėgos padidėjimo,  reikalingos gana didelės kreatino monohidrato vartojimo dozės. Tuo tarpu Tri-kreatino malatas yra sudėtingesnė, ir kas svarbiausia, tirpesnė, lengviau pasisavinama – veiksmingesnė kreatino forma.

Tri-kreatino malato molekulę sudaro malio rūgštis susijungusi su trimis kreatino molekulėmis. Dėka malio rūgšties, kreatinas pradedamas skaidyti tik patekus į skrandį. Skrandis yra mažiau dirginamas, kas kartais nutikdavo vartojant paprastą kreatino monohidratą. Pats kreatinas greičiau ir efektyviau pasisavinamas (nevirsta į kreatininą). Tai reiškia, kad reikia suvartoti mažiau Tri-kreatino malato, norint pasiekti tą patį ar net geresnį poveikį lyginant su kreatino monohidrato vartojimu.

Tri-kreatino malatas pradeda veikti labai greitai, tad nereikės laukti kelių savaičių kol pajusite, o galbūt ir ne, jo poveikį kaip kad nutikdavo vartojant kreatino monohidratą. Taip pat nereikės užkrovos fazės. Ši kreatino atmaina greitai ir efektyviai (medžiagos įsisavinimas siekia net iki 95 %) pasisavinama, tad užkrovos fazė nėra reikalinga.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Muscle Care TRI-CM 400g

  • 16.00€

Galimi pasirinkimai

išparduota

Pristatymo terminai

Į terminalą (OMNIVA, LP Express)
1 – 2 darbo dienos
Kurjeriu
1 – 3 darbo dienos
Paštu
3 – 6 darbo dienos
Perkant už 39€ ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI!

Žymos: mc creatine, mc kreatinas, tri creatino malatas