APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai

Už užsakytas prekes galite atsiskaityti vienu iš šių būdų:

  1. Grynais prekių pristatymo/atsiėmimo metu. Ši paslauga galima tik tuo atveju, jei pasirenkamas pristatymas kurjeriu į namus ar darbovietę. Atsiskaitant grynaisiais kurjeriui, imamas papildomas 1,95 € mokestis. Prekių pristatymo į metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
  2. Elektronine bankininkyste - patvirtinus užsakymą sistema Jus automatiškai nukreips į pasirinkto banko savitarnos svetainę, kur prisijungę atliksite mokėjimą.
  3. Elektroniniais pinigais (paysera), kitomis mokėjimo sistemomis (Maxima kasa, Perlo terminalas, PayPost ir kt.), kreditine kortele.

Prekių pristatymas

Perkant už 39€ ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI!

Prekių pristatymo būdai

Užsakydamas prekes Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

  1. Kurjeris į namus ar darbo vietą. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) darbo dienomis 9-17 val. Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks su Jumis užsakymo formoje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
  2. Registruotas paštas. Registruotos pašto siuntos numerį išsiųsime Jums elektroninio pašto adresu, kuris buvo pateiktas užsakymo metu. Atsiimdamas prekes pašto skyriuje būtinai turėkite galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  3. LP Express terminalas. Pildydami užsakymą pasirinksite arčiausiai Jūsų namų ar darbovietės, esantį terminalą. Apie prekių pristatymą į terminalą būsite informuojamas trumpąją žinute. Siuntą iš LP Express terminalo būtina atsiimti per 7 dienas nuo informacijos apie prekės pristatymą gavimo.

Registruotu paštu prekes siunčiame į bet kurią Europos šalį. Dėl pristatymo kainų teraukitės labas@fitsport.lt arba skambinkite telefonu +370 646 74351. Į Jūsų klausimus atsakysime darbo dienomis nuo 11 iki 19 val.

Rekvizitai

UAB Aivaro sportas    
Įmonės kodas: 303190860    
PVM kodas:  LT100009207214    
Tel. nr.: +370 646 74351   
El. paštas: labas@fitsport.lt

Rekvizitai apmokėjimui
Atsiskaitomoji sąskaita: LT957300010137374499
AB Swedbank
Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lietuva (reikalinga tik tarptautiniam mokėjimui atlitki)
SWIFT/BIC kodas: HABALT22 (reikalinga tik tarptautiniam mokėjimui atlitki)