MaxxWin Inosine + Arginine 60kaps

MaxxWin Inosine with Fe+Zn - maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis g (60 kapsulių - 30 porcijų).

Sudedamosios dalys: inozinas, želatinos kapsulė, arginino hidrochloridas, askorbo rūgštis, lipnumą reaguliuojančios medžiagos: silicio dioksidas E551, magnio stearatas E470b.

1 porcijoje (2 kaps.): 800 mg inozino, 200 mg arginino hidrochlorido,  80 mg vitamino C (askorbo rūgštis) 100% RMV.  *RMV – referencinė maistinė vertė. 

Vartojimas: gerkite po 2 kaspules per dieną, ryte arba 30 min. prieš treniruotę, užsigerkite pakankamu kiekiu vandens ar kito mėgstamo gėrimo.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

  • Efektyvesnis deguonies panaudojimas
  • Stiprina širdies veiklą
  • Didina imuninės sistemos atsparumą
  • Intensyvesnės treniruotės
  • Greitesnis atsistatymas po sunkių fizinių krūvių 

Kokių sporto šakų atstovams rekomenduojama vartoti inoziną? 

Inoziną turėtų vartotį visų sporto šakų atstovai, kurių sportinės veiklos metu yra ženkliai padidėjęs širdies ir kraujagyslių sistemos apkrovimas, ypač esant ištvermės, jėgos ištvermės krūviams, esant dažnam statiniam krūviui (pvz imtyniaujant, keliant sunkius svorius reikia išlaikyti sunkius svorius tam tikroje padėtyje ir tt). Ypač rekomenduojamas pasiruošimo varžyboms periodu kai vyrauja aukšo ar net maksimalaus intensyvumo krūviai.

Apie inoziną

Inozinas - tai natūraliai organizme esantis (endogeninis) junginys - nukleozidas, aptinkamas tRNR (transportinės RNR) molekulėse. Jis susideda iš purino (hipoksantinas) ir sacharino (D-ribozė). Organizme iš inozino gaminamas inozintrifosfatas, kuris naudojamas kaip energijos šaltinis (panašiai kaip ATF).  Inozinas  aktyviai dalyvauja ATF (adenosintrifosfato), svarbiausio organizmo energetinio substrato sintezėje. Inozinas taip pat stimuliuoja 2,3 difosfoglicerato sintezę, kuri yra būtina medžiaga deguonies pernešimui iš eritrocitų į raumenines ląsteles. Yra duomenų, kad inozinas gerina širdies vainikinių kraujagyslių aprūpinimą kraujupadidina širdies ir skeleto raumeninių ląstelių atsparumą  deguonies trūkumui bei sustiprina širdies raumens susitraukimą.

Kaip maisto papildas inozinas vartojamas jėgos didinimui, jėgos-ištvermės ir greičio-ištvermės sporte, kur reikia daug energijos. Inozinas yra saugus ir efektyvus būdas padedantis organizmui efektyviau panaudoti deguonį. To rezultatas - daugiau jėgos, energijos ir ištvermės, greitesnis atsistatymas po krūvių ir tuo pačiu skatinamas liesos raumenų masės prieaugis.

Gamintojas: REVI plus s.r.o, Akatova 503/13 Litomerice, IČ 27313778, Čekija.

Importuotojas: UAB VL SPORTAS, Taikos pr. 27, LT-50344 Kaunas. Tel Nr +370 630 07552. Daugiau informacijos www.fitsport.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

MaxxWin Inosine + Arginine 60kaps

  • 13.60€

Pristatymo terminai

Prekė sandėlyje
Į terminalą (OMNIVA, LP Express)
1 – 2 darbo dienos
Kurjeriu
1 – 3 darbo dienos
Paštu
3 – 6 darbo dienos
Perkant už 39€ ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI!

Žymos: inozinas