Raw Powders Micronized Creatine 550 g - 110 porcijų
Raw Powders Micronized Creatine - specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.
Grynasis kiekis 550 g (110 porcijų) arba 250 g (50 porcijų).
Sudedamosios dalys:
mikronizuotas kreatino monohidratas
1 porcijoje (1 dozatoriaus samtelis miltelių) yra 5000 mg mikronizuoto kreatino monohidrato

Vartojimas: gerkite porciją (1 dozatoriaus samtelis miltelių) 1 kartą per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis. 

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. 

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Raw Powders ™ Micronized Creatine –  yra grynas, saugus ir HPLC patikrintas kreatino monohidratas. „Raw Powders ™“ mikronizuotas kreatinas yra pagamintas iš plačiausiai naudojamos kreatino formos - kreatino monohidrato. Tai yra medžiaga, natūraliai randama žmogaus organizme kaip kreatino fosfatas, laisva kreatino forma. 95% kreatino kaupiasi raumenyse ir yra naudojamas kaip pagrindinis energijos šaltinis (ATP). Jis naudojamas trumpalaikiuose didelio intensyvumo pratimuose. Dėl greito kreatino atsargų išeikvojimo raumenų audinyje gali sulėtėti jo gamyba ir panaudojimas.

Daugelis žino apie kreatino naudą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus, tačiau mažai kas gilinasi į jo kokybę, o juk nuo to priklauso kreatino poveikis. Raw Powders kreatino monohidratas –  išsamiai ištirta ir labai plačiai naudojama kreatino forma. Jis išsiskiria savo švarumu ir puikiu pasiasvinimu.

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95 proc. kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino. 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. Daugiau informacijos www.fitsport.lt​

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Raw Powders Micronized Creatine 550 g - 110 porcijų

  • 34.95€

Pristatymo terminai

Prekė sandėlyje
Į terminalą (OMNIVA, LP Express)
1 – 2 darbo dienos
Kurjeriu
1 – 3 darbo dienos
Paštu
3 – 6 darbo dienos
Perkant už 39€ ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI!

Žymos: maisto papildai sportui, kreatino produktai, kreatino monohidratas, kreatinas