Interviu su atletu. Klausimai, atsakymai: Skaistė Danilevičiūtė

Posted by admin 2020/10/08 0 Komentarai

Kodėl geležies sportas?
Nuo ankstyvos paauglystės domėjausi ne tik tuo, kaip pasiekti idealias kūno linijas, tačiau ir kaip išlaikyti gerą savijautą ir sveikatą. Taigi geležies sportas yra skirtas ne tik formuoti kūno raumenis, tačiau ir gerai sveikatai išlaikyti, sumažina įvairių ligų riziką, nervinę įtampą, pagerina protinę veiklą J Kadangi įžvelgiau vien tik pliusus, šį kelią ir pasirinkau. Pradžioje tik dėl savęs, vėliau tai tapo mano gyvenimo būdu.

Kas įvyko gyvenime jog supratai ,kad tai ką veiki yra tavo gyvenimo dalis ?

Tada kai supratau, kad manęs nedomina kitoks laisvalaikio praleidimas su bendraamžiais ( klubai, vakarėliai ir t.t.) Kadangi man patinka visose veiklose įžvelgti naudą,o vakarėliuose naudos aš neįžvelgiau, todėl pasirinkau sporto klubą.  Diena po dienos ir sportas pradėjo užimti gan didelę mano gyvenimo dalį, tai tapo mano pagrindiniu hobiu , bei vienas iš pagrindinių laisvalaikio leidimo būdų.

Kokie svarbiausi titulai yra iškovoti iki šiandien?

Jau du kartus esu tituluota absoliučia Lietuvos bikini fitness čempione, absoliučia Latvijos čempione, bei Europos ir Pasaulio iškovoti sidabro ir bronzos medaliai.

Ar kada gailėjaisi, o gal net dvejojai viską mesti?

Ne, niekada dėl nieko nesigailėjau. Nors klaidų ir nuopolių šiame mano kelyje buvo tikrai daug. Bet manau, kad klaidos tapo labai puikiomis galimybėmis sužinoti apie save kažką naujo, įvertinti savo privalumus ir trūkumus, pažinti aplinkinius ir išmokti geriau pasirūpinti savimi. J  Todėl net ir sunkiu laikotarpiu visko mesti negalvojau. Galvoje kirbėjo mintis ,,Na gerai, jeigu dabar pasiduosiu, ties tuo viskas ir baigsis, bet man įdomu, kas bus, jeigu nepasiduosiu? Pažiūrim ‘‘ .  Su šita mintimi ir ėjau toliau

Ko palinkėtum visiems sportuojantiems ar siekiantiems savo tikslų?
Didžiausiu konkurentu sau, laikykite save, nekovokite su vėjo malūnais, geriau kovokite su savimi, ieškokite geriausios savo versijos, išmokite įžvelgti savo minusus ir pliusus, tik taip nuolat dobulėsite.

Kokia tavo sėkmės paslaptis?
Pasakysiu trumpai ir aiškiai – norint aukštai kilti, reikia kopti savomis kojomis, neleisti , kad kasnors neštų ir ant kito galvos nelipti J Štai ir sėkmės paslaptis.

Kaip manai darbas ar genetika lemia didžiausią vaidmenį sporte?
Aš manau darbas 80proc, genetika 20proc

Kokie dažniausi papildai aptinkami tavo kasdieninio gyvenimo mitybos rutinoje?
Papildais stengiuosi gausiai neapkrauti organizmo, tačiau BCAA ir Glutaminas mano gasdienybėje dažnas svečias J Tai yra labai svarbios aminorūgštys kurių su maistu pakankamai negaunu, todėl nuolat pasipildau. Ypač jos svarbios varžybų pasiruošimo laikotarpiu, nes padeda raumenims atsistatyti po sunkaus krūvio, bei saugo nuo irimo.

Bananai ar apelsinai?
Apelsinas

Ledai ar pyragas ?
Pyragas (šakotis labiausia)

Aktyvus ar pasyvus laisvalaikis?
Aktyvus

Milijonas ar miss.olympia titulas?
Hmm. Manau pasiėmus milijoną laimėčiau ir miss.olympia titulą

Ka pasiimtum į negyvenamą salą?
Sunkiausius hantelius ir štanga, kad galėčiau smarkiai „užsikačelinti“ ir išplaukti iš negyvenamos salos

Palinkėjimas fitsport.lt komandai?
Esu laiminga , kad Jus atradau. Esate nuostabūs, linkiu Jums nuolatinio tobulėjimo ir planų įgyvendinimo

Komentarai

Maisto papildai sportui pagal tikslą

Maisto papildai sportui - lieknėjimui
Maisto papildai sportui - Raumenų masei
Maisto papildai sportui - Ištvermei
Maisto papildai sportui - Jėgai didinti